Містичні трилери

Книга – це велике творіння людини, здатне панувати над розумом…

Друзі! Я автор книжок, які Ви можете бачити на цій сторінці. Донедавна розглядав пристрасть до письменства як хобі. Проте у 2016 році вирішив видати свою першу книгу, і сьогодні моє захоплення вийшло на новий рівень розвитку.

Читайте та насолоджуйтесь! Дуже сподіваюся, що Вам сподобається!

У графстві Хемптоншир, Англія знайдено труп молодої дівчини Елеонор Тоу. За тиждень до смерті її бачили востаннє неподалік села Вокерлі, біля озера, біля якого виявились дивні сліди. Вони глибоко вдрукувалися в землю і не були схожі на сліди якогось звіра чи людини. Тут же по селі поширюється легенда про «Девонширського диявола», що бере свій початок з Південного Девона.

За розслідування вбивства береться доктор психології, член Лондонського королівського товариства сер Валентайн Аттвуд, а також його друг-інспектор Лондонського Скотланд-Ярду сер Гален Гілмор. Однак Елеонор Тоу далеко не остання жертва Девонширського Диявола, який наводить жах на мешканців графства.

Франція, Долина замків. З таємничого будинку на пагорбі Medmor зникає знаменита письменниця, автор історичних романів Гаель Вільнев. Її ім’я відоме всій Європі: вона посідає перші рядки у рейтингу популярних письменників-романістів.

Справу беруть під свій контроль префект департаменту та особисто міністр внутрішніх справ Франції. Як близький друг Гаелль, до розслідування підключається колишній комісар національної поліції департаменту Лютгард Аллар.

Основна версія – викрадення.

Але від викрадачів не надходить жодних вимог. Водночас починають відбуватися незрозумілі містичні події, пов’язані з тими, що відбувалися понад триста років тому…

Анрі Бенар приїжджає до Марселя та знайомиться з красунею Марі Маршаль, у яку закохується без пам’яті. Між ними з’являється пристрасний роман. Якось Анрі гуляв у парку Мезон Бланш. Раптом він розуміє, що його відвідує реалістичне бачення – Анрі стоїть перед церквою, поруч цвинтар та похоронна процесія. Попереду несуть труну, з-під кришки якої долинає жіночий стогін. За носіями йдуть чоловіки. Вони помічають Анрі. Хапають його, а один із них заносить над здивованим Бенаром руку з ножем. Бачення так само раптово зникає, як і з’явилося. Анрі лежить на землі. Він почувається розбитим і назавжди втрачає спокій та сон. Він дізнався в міському архіві про те, що понад двісті п’ятдесят років тому тут справді був цвинтар для бідняків, який зберігає в собі жахливу таємницю.

Догори