Особистий Бренд – еволюція репутації

Торкаючись теми «особистого бренду», я завжди говорю про персональну, психофізіологічну унікальність особистості. Про те, що особистий бренд – це еволюція репутації. Яка надходить за допомогою ремесла. Через дію, через системну роботу над собою, через результати, які вдається одержати. Через досягнення поставлених мікроцілей на шляху до тих заповітних великих цілей, що формують твоє життя і створюють тебе як ОСОБИСТІСТЬ. Останнє — є ядро, яке формує, визначає та забезпечує майбутнє для ЛЮДИНИ.

Особистість … Безліч визначень і понять, що описують, що ж це. Для мене особистість поряд із усіма описами — це насамперед унікальність. Те особливе, що є тільки в тобі, до чого додається все інше: психофізіологічні властивості, сукупність персональних та соціальних ролей, переваги та звички, поведінка та вчинки, знання та досвід, та багато іншого. Але базова платформа особистості, яка здатна відрізняти її від такої іншої, є саме унікальність. Індивідуальність, своєрідність особливих рис характеру та специфічність, яка є центром тяжіння внутрішнього світу кожного індивіда. А далі все дуже просто та складно одночасно. Якщо ваша унікальність повноцінно сформована, яскраво виражена і світить навколо вас, як спекотне літнє сонце — ви є ОСОБИСТІСТЬ. БРЕНД.

ВИ – ОСОБИСТИЙ БРЕНД.

Якщо ні – у вас все одно є унікальність, ви відрізняється від інших. Просто цю відмінність необхідно знайти, виростити його, втілити в те особливе, яке відразу «засвітитися» і перетворить вас на індивідуальність. В ОСОБИСТІСТЬ. А далі, за допомогою нехитрих дій, ви здатні згодом стати ОСОБИСТИМ БРЕНДОМ

Догори