Анонс нової програми Дмитрія Безуглого

Друзі!

Ось уже протягом 15-ти років я системно працюю у напрямку проектного менеджменту, а також у такій захоплюючій корисній, потрібній кожному темі, як персональний бренд і все, що з ним пов’язано. Однак я розглядаю в цьому контексті не банальні «зовнішній вигляд», «посміхайся», «добре говори та пахни», «smm просування» та інші критерії, які, звичайно ж, важливі та відіграють свою визначальну роль у спільній побудові образу.

Я розглядаю ОСОБИСТІСТЬ. Саме особистість, з її ядром (психотип, риси, відмінності, акцентуації тощо), з її властивостями та шаблонами поведінки, з базовим функціоналом та ремеслом та багатьом іншим. Все разом це, як єдиний інструмент УНІКАЛЬНОСТІ, просувається на ринок, як товар в упаковці. Саме такий підхід і розроблена мною методика побудови особистого бренду на основі персонального досвіду і досвіду інших знаменитих людей дозволить спочатку шляху попрацювати на власну репутацію і образ, які потім все життя будуть працювати на вас.

І навесні 2019 року буде дано старт моїй програмі професійної підготовки «Я=BRЕНД: психологія унікальності особистості».

Радий попрацювати з Вами над побудовою Вашої унікальності.

Догори