Продовження містичного роману “Коли серце плаче або страта одержимості” вже скоро!

У 2019 році я планую видати наступні дві книги, одна з яких – продовження роману «Коли серце плаче, або страта одержимості» у серії «Інквізитор». Нижче уривок з неї:

«…Я уважно оглядав величезних розмірів книгосховища Ордену, стародавні шафи, заповнені книгами та рукописами. Велика цінність зосереджена тут, історія поколінь, і навіть та історія, про яку не знають, або воліють мовчати. Знання, зібрані по крихті протягом століть; незліченну кількість інформації, здатної перевернути світ. І якщо сюди дістанеться рука фанатика, який захоче того, цей притулок вікових думок буде йому зброєю.

– Вас вражає? – спитав професор.

– Так.

— Розумію. Щоразу, варто мені заглянути сюди, як я віддаюся захопленню, бо тут можна буквально почути відлуння сторіч. Відчуваєте запах? Він особливий. Це запах не просто пергаменту чи книжкового пилу. Це запах історії, і завжди, думаючи про свою причетність до неї, мене пробирає хвилююче тремтіння. Можливо, ви зможете зрозуміти, але іноді мені здається, що якщо будучи присмерті, я не зможу вивчити всі книги, що тут перебувають, це буде для мене більшим засмученням, ніж думка про швидку смерть. І відразу приходить розуміння, наскільки коротке життя … »

Робота над книгою йде за планом!

Догори