Новий роман «Девонширський Диявол»!

Дорогий читачу! Радий представити тобі свою нову книгу «Девонширський диявол». Це детектив, заснований на реальних подіях, що відбулися в Англії у 1855 році.

Дія роману «Девонширський диявол» відбувається у тихому британському селі. Нудний і спокійний перебіг життя переривають несподівані події. Спочатку пропадає юна дівчина, яку шукають мешканці села. Формуються пошукові групи, але її не можуть знайти. Тим часом у гості до спадкоємця віконту, чий батько керує цією частиною графства, приїжджає знаменитий учений, доктор медицини, член Лондонського королівського товариства сер Валентайн Аттвуд. І поки він гостює у селі, знаходять спотворений труп зниклої дівчини. Розуміючи, що місцевий констебль не в змозі розкрити цей страшний злочин, віконт просить лікаря, якому добре відомі нові способи криміналістики, допомогти в розслідуванні. Сер Валентайн погоджується, запрошує на допомогу свого друга — інспектора Скотленд-Ярду сера Галена Гілмора. Але це вбивство виявилося не останнім. З кожною новою сторінкою відбуваються дедалі дикі, дедалі жахливіші події. Вчиняти такі злочини може лише диявол! Він викрадає і вбиває людей, переслідуючи певну мету!

Роман «Девонширський Диявол» тільки-но побачив світ. В електронному та друкованому виданні. Придбати його можна на всіх доступних ресурсах. Я впевнений, що книга припаде тобі до смаку! І буду радий кожному відкликанню!

Читай та насолоджуйся!

Догори