Про свою першу книгу «Коли серце плаче, або страта одержимості»…

Перевертаючи її останню сторінку, читачі задають мені потім безліч запитань. Чому саме така тема? Чому Франція? Чому обряди та містика? Ці події справді відбувалися? Багато жорстоких сцен – навіщо? До чого такі складні та докладні описи? Чи буде продовження? І так далі.

Скажу чесно, я й сам задаюсь іноді подібними питаннями. А коли книжку було видано, то вони турбують мене вже виключно через призму сприйняття контенту читачем. Адже для будь-якого автора найціннішим є визнання його творчості.

Спочатку був задум написати один твір. Ідея зробити серію під назвою «Інквізитор» прийшла десь через сім років, після того, як я почав бити по клавішах, створюючи «Коли серце плаче, або страта одержимості». Тому що згодом, заглиблюючись у роботу, з’явилося і міцніло бажання написати багато про що, докладніше розкрити той бік життя, який практично не помітний, але він є і досі хвилює багатьох. Та й, до того ж, величезний масив інформації та авторських фантазій не лягав в одне видання.

У цій серії я планую випустити ще не менше чотирьох книг, для яких вже готові ідеї та сюжети. Дві вже у роботі з вигаданими назвами (їх можна бачити на моєму сайті). Причому друга книга – “Гравець” – охоплюватиме період часу за два роки до подій, представлених у першому творі. І там не буде й грама містики – виключно психологічний трилер про протистояння двох геніальних умів: серійного вбивці та доктора психології, який надає допомогу головному герою, комісару поліції Лютгарду Аллару. Третя книга у серії – Франція 1618-1634 років. Сюжет заснований на реальних подіях, і її повною мірою можна буде вважати історичною з однією лише відмінністю – на базі реальних особистостей того часу самі герої твору вигадані, як і основна сюжетна лінія. Ось такий вийде історичний детектив.

До речі, у книзі «Коли серце плаче, або страта одержимості» вже згадувалася перша глава майбутнього, третього за рахунком твору під назвою «Виправдання вірою».

Ось поділився трохи планами на майбутнє. Трохи пізніше розповім про те, чому «Інквізитор», чому Франція, та ще багато цікавого…

Догори