Книга «Відпочинок по П’ятницях»

Приємного читання!

АНОТАЦІЯ ВИДАВЦЯ

Дії першої книги серії «Граф Воронцов» розгортаються в 90-ті, відразу ж після розвалу СРСР. Головний герой роману Данила Воронцов припадає нащадком знаменитому графу і найсвітлішого князя, генерал – фельдмаршала і героя війни 1812-го року Михайлу Семеновичу Воронцову.

У гонитві за легкою наживою він разом зі своїми друзями виявляється втягнутим у сумнівну кримінальну історію, пов’язану з крадіжкою однієї речі, яка несподівано для них становить величезну цінність для кримінальних авторитетів та керівництва міста та області. Заволодівши цією річчю, герої книги стикаються з війною, що почалася між кримінальними авторитетами, і кримінальними розбірками. Вони ховаються від переслідування бандитів і карного розшуку, а їх авантюрні пригоди насичені комедійними і водночас жорстокими подіями, що характеризують період початку 90-х.

Книга «Відпочинок по п’ятницях» – це гаряча суміш авантюрно-пригодницького, кримінального та детективного жанрів сучасної літератури. Читаючи її, ніби поринаєш у динамічний сюжет серіалу чи кінофільму, з бажанням доглянути його до кінця відразу ж…

Догори

Заказать книгу

Книга «Відпочинок по П’ятницях»

    Замовити книгу

    Книга «Відпочинок по П’ятницях»