«Відпочинок по П’ятницях» — презентація на міжнародній книжковій виставці Book Space

Дорогий читачу!

27 вересня 2018 року побачила світ моя друга книга «Відпочинок по п’ятницях». Це комедійний і водночас кримінальний авантюрно-пригодницький роман, який відкриває нову серію книг «Граф Воронцов» (анотацію до книги можна прочитати за посиланням…).

А вже з 28 до 30 вересня я презентував її, як і свій перший роман, на міжнародному книжковому фестивалі Book Space. Чудовий захід, море читачів та по-справжньому душевна атмосфера!

На самій виставці продалося понад 50 екземплярів, що за статистикою для подібних заходів є дуже високим показником інтересу читача до нової книги. За що окрема подяка кожному. Але найдивовижніше було те, що той, хто купив книгу в п’ятницю, вже в неділю приходив ділитися враженнями від повністю прочитаного твору!

І це було круто!

Прочитати не відриваючись за день-два і сказати автору масу позитивних відгуків – це дорогого коштує!

Відразу після фестивалю електронну версію книги «Відпочинок по п’ятницях» було опубліковано на провідних світових майданчиках, таких як ЛітРес, Mybook, Amazon, Ridero, ЛітМір та інші. Вона доступна як для скачування, так і для читання в електронних бібліотеках. Достатньо увійти до Google та вбити в рядок пошуку назву твору.

Тому запрошую всіх насолодитись читанням моєї другої книги і, звичайно ж, ділитися отриманими враженнями та відгуками.

Всім добра!

Догори